Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

arr3Dostupné Les Pauly od StagguMáte rádi zvuk klasického Les Paulu? Zkuste Stagg SEL - P90   Máte dvě možnosti. Buď si... arr3Novinky ze stáje Eurolite: TMHProhlédněte si a vyzkoušejte nové LED otočné hlavice od výrobce Eurolite. Nová řada Eurolite TMH je...

KONTAKTY

E-audio.cz
V Háji 15
170 00 Praha 7
tel: +420 721 502 403
info@e-audio.cz
po - pá 9:00 - 17:00

ANKETA

Jaké zboží u nás hledáte?

Zvukovou techniku 44% Světelnou techniku 18% Party doplňky 18% Hudební nástroje 20%


ČLÁNKY » Přihlaste dítě do hudebky
Proč přihlásit své dítě do hudebky? Zajistíte mu lepší život!

Na základě letitých vědeckých výzkumů je dokázáno, že děti, které se od malička věnují rozvojovým aktivitám, ať už sportu, hudbě nebo výtvarnému umění, si s sebou do života berou obrovsky cenné dovednosti, které mohou v budoucnosti uplatinit v pracovním i osobním životě. Odhlédněme nyní od faktu, že když dítě „něco dělá“, je to vždycky lepší, než kdyby se poflakovalo na ulici nebo trávilo veškerý čas s mobilem nebo tabletem v ruce. Je ale dokázáno, že když se dítě věnuje například hře na hudební nástroj, přispívá to k rozvoji důležitých mozkových center. Tady je pět schopností a vlastností, které hudba pomáhá rozvíjet.

Stagg VL-1/2, housle a struny SET

Stagg VL-1/2, housle a struny SET, cena: 1 899 Kč

 1. Matematické a analytické schopnosti

  Věděli jste, že hudební vzdělání rozvíjí například matematické schopnosti? Děti, které se od malička věnují hudbě, jsou schopné lépe logicky a matematicky přemýšlet, lépe analyzují problémy a jsou schopné skládat části do logických celků.

  Albert Einstein housle

 2. Jazykové dovednosti

  Neoddělitelnou součástí hudební nauky je i čtení z not. U táborových ohňů možná stačí znalost základních akordů, ale žáci v hudebce hrají klasické etudy a ty se bez not naučit nedají. Dítě si tak osvojuje v raném věku schopnost komunikovat v dalším „cizím jazyce“. Noty je navíc potřeba nejen číst, ale rovnou je přenášet na hudební nástroj. Přitom je stimulováno mozkové centrum, které je zodpovědné i za schopnost učit se cizím jazykům.

  Klasická kytara - Stagg C542 TR

Klasická kytara - Stagg C542 TR, cena: 1 799 Kč

 

 1. Kreativita

  Na dnešním trhu práce patří kreativita mezi obrovsky ceněné vlastnosti. Dá se očekávat, že v budoucnu bude její důležitost růst ještě více. Žijeme ve světě, kde se stále více lidských činností automatizuje a svěřuje umělé inteligenci a robotům. To, co však roboti nikdy nenahradí, je právě kreativita a schopnost přicházet s novými myšlenkami a řešeními.


 

Dětská elektrická kytara Stagg J200-BK, cena: 2 690 Kč

 1. Koordinace

  Podívejte se třeba na bubeníky, klavíristy nebo kytaristy. Hra na tyto hudební nástroje vyžaduje zapojení nejen rukou, ale i nohou. Bubeníci musí nohama ovládat pedály na basové bubny a hi-hat činely. Klavíristé zase pedály prodlužují dozvuk (sustain), hráči na varhany dokonce hrají nohama celé basové linky. Kytaristé hrající na elektrické kytary zase musejí často uprostřed hry přepínat svoje zvuky pomocí efektových pedálů.


Medeli DP330, digitální pianino černé, cena: 16 590 Kč

 1. Disciplína, trpělivost a vytrvalost

  Nikdo učený z nebe nespadl a i když to tak v televizi často nevypadá, umění těch nejlepších muzikantů je vykoupeno i desítkami tisíc hodin intenzivního cvičení a hraní. Neexistuje snad žádný hudebník, který by nezažil krizi, kdy mu něco nešlo a nebyl schopen ani po několika hodinách zahrát těžký part. V hudbě ovšem 100% platí, že když to nevzdáte, nakonec zvládnete všechno. Když se pak i s Vaší pomocí dítě naučí něco nového a náročného, bere si do života zkušenost k nezaplacení. „Bez práce nejsou koláče a trpělivost růže přináší.“


Zobcová flétna Stagg REC-GER, cena: 100 Kč

   

  Ještě přemýšlíte, zda Vaše dítko přihlásit či nepřihlásit do hudební školy nebo ZUŠ (základní umělecké školy)? Ano, kromě školních poplatků, ne ovšem nějak vysokých (cca 2000 za půl rok), je potřeba na začátku investovat i do hudebního nástroje. Jak to tak bývá, čím větší hudební nástroj, tím větší investice, ale například zobcovou flétnu u nás pořídíte za stovku a dětskou kytaru do dvou tisíc. Podívejte se na naší nabídku hudebních nástrojů a zkuste vybrat pro vaše dítě to pravé.

  Abychom Vám vaše rozhodování ještě ulehčili, nabízíme Vám 5 % slevu na sortiment hudebních nástrojů. Stačí jen při vyplňování nákupního košíku zadat do pole Slevový kupón / Dárkový šek:

  Hudebka