Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

arr3Dostupné Les Pauly od StagguMáte rádi zvuk klasického Les Paulu? Zkuste Stagg SEL - P90   Máte dvě možnosti. Buď si... arr3Novinky ze stáje Eurolite: TMHProhlédněte si a vyzkoušejte nové LED otočné hlavice od výrobce Eurolite. Nová řada Eurolite TMH je...

KONTAKTY

E-audio.cz
V Háji 15
170 00 Praha 7
tel: +420 721 502 403
info@e-audio.cz
po - pá 9:00 - 17:00

ANKETA

Jaké zboží u nás hledáte?

Zvukovou techniku 44% Světelnou techniku 18% Party doplňky 18% Hudební nástroje 20%


PSSO - prémiové audio systémy

Tato evropská (německá) značka se zaměřuje na skutečně kvalitní prémiové produkty z oblasti zvukové techniky. Její portfólio zdobí zejména kvalitní PA systémy, mixážní pulty a zesilovače. Všechny tyto kvalitní produkty si přitom zachovávají přijatelnou cenu.

 

Jaké jsou hlavní přednosti PSSO?

Především spolehlivost a bezpečnost provozu. Všechny výrobky podléhají mnoha testům a přísnou výstupní kontrolou. Při výrobě se pečlivě dbá na splnění všech norem a vyžadovaných standardů. Všechny komponenty, které jsou důležité z hlediska bezpečnosti, jsou dále kontrolovány akreditovanými pracovištěmi. Všechny tyto absolutně optimalizované výrobní postupy jsou zárukou nejvyšší kvality a nic není ponecháno náhodě. Přesně podle německého střihu!

V PSSO si jsou dobře vědomi, jaká je v odvětví zvukové techniky obrovská konkurence a že obstát může jen opravdová kvalita, která vydrží roky, bude fungovat spolehlivě a svým uživatelům bude přinášet potěšení skutečně dlouhou dobu.

PSSO patří mezi nové značky a proto se maximálně snaží na tomto složitém trhu uspět. Nemůže si přitom dovolit být cenově tak vysoko jako jiné zavedenější značky. Proto je zde velký prostor pro zákazníky, kteří se nebojí zkoušet něco nového a kteří chtějí svoje peníze investovat racionálně.

Nejde přece o značku, ale především o ZVUK!